O nas

Tixe to doświadczony zespół konstruktorów, który od blisko 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i budowie bezdotykowych myjni samoobsługowych.

Dlaczego Tixe

Dzięki blisko 20 letniemu doświadczeniu naszych inżynierów w sektorze myjni opracowano unikalny, nowoczesny i ekologiczny system mycia, gwarantujący do 75% zysku.

Nasze myjnie linii TixExpress, ze względu na optymalnie dobrane parametry gwarantują wysoką jakość i niezawodność, jednocześnie z niskimi kosztami eksploatacji.

Stanowiska mycia oferują nawet 7 programów, bez agresywnej chemii, których użycie zapewnia skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń.

Oferujemy doskonały produkt łącznie z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które zapewniają kontrolę techniczną i finansową oraz umożliwiają właścicielowi lub operatorowi ustawienie parametrów mycia we własnym zakresie.

Rozwój Tixe

Rozpoczecie działalności w sektorze myjni samoobsługowych / bezdotykowych
2006
Założenie firmy TIXEWASH POLSKA
2010
Rozpoczecie produkcji myjni w Polsce pod marką Tixewash oraz Tixexpress
2010
Pierwsza myjnia uruchomiona za granicą
2012
Wdrożenie idei samoobsługowego centrum mycia pojazdów dzięki urządzeniom uzupełniającym
2014
Zastosowanie posadzki prefabrykowanej
2015
Wdrożenie systemów oszczędnościowych
2016
Wdrożenie płatności zbliżeniowych i NFC
2016
Sprzedane pierwsze 100 myjni wyprodukowanych w Polsce
2017
Rozpoczęcie prac nad projektem myjni TixEco - kompleksowo wyposażonej w ECO systemy oraz opatentowane urządzenie do recyklingu wody z myjni
2020
Rozpoczęcie testów myjni TixEco w Bielsku-Białej
2022
Nowa siedziba firmy
2023
Uruchomienie pierwszej myjni
MYJNIA TixEco - Pierwsza na rynku myjnia kompleksowo wyposażona w ECO systemy oraz opatentowane urządzenie do recyklingu wody z myjni
2024

Nasze realizacje